Blog

VÝBEROVÉ KONANIE NA POZÍCIU PSYCHOLÓGA


Zoznam článkov

VÝBEROVÉ KONANIE NA POZÍCIU ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK

VÝBEROVÉ KONANIE NA POZÍCIU ADMINISTRATÍVNY PRACOVNÍK

Pracovné miesto na plný pracovný úväzok je vhodné  pre uchádzača so stredoškolským vzdelaním s maturitou vo veku do 29. rokov.  Predpokladaný termín nástupu je od 1.7.2020. Pracovný pomer na dobu určitú 9 mesiacov, zahrňuje prax a mentoring. Náplň práce: administratívne práce v psychologickej ambulancii, práca so zdravotnou dokumentáciou, administratívne spracovanie záznamov klientov, organizačná práca, evidencia klientov, objednávnie a komunikácia s klientmi, vedenie databázy, objednávanie materiálu, evidencia dochádzky, práca s pokladňou, práca s registratúrou a archívom, atď. Zamestnanecké benefity: po absolvovaní praxe a mentoringu počas 9 mesiacov, možnosť pokračovať v pracovnom pomere ďalej, podpora vzdelávania, vianočné odmeny, letné odmeny, úzky ale mladý a ústretový pracovný kolektív, možnosť ďalšieho zárobku pri občasných pracovných cestách mimo KE, odmeny pri pracovných výročiach, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci. Ponúkaný úvodný plat - Hrubá mzda cca 620 eur. Požiadavky na zamestnanca: komunikatívnosť, precíznosť v práci, zodpovednosť. Počítačové a technické zručnosti -Word, Excel. Charakteristika spoločnosti PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM s.r.o. je súkromným zdravotníckym zariadením prevádzkujúci ambulanciu klinickej psychológie, psychoterapie, pracovno organizačnej psychológie a dopravnej psychológie od roku 2013. Kontaktná osoba: PhDr. Miroslava Heráková, 0944 062 371, www.psycholog-ke.sk Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s životopisom prosím zasielajte na: herakova@psycholog-ke.sk

ZOBRAZIŤ VIAC


VÝBEROVÉ KONANIE NA POZÍCIU PSYCHOLÓGA

VÝBEROVÉ KONANIE NA POZÍCIU PSYCHOLÓGA

Pracovné miesto na plný pracovný úväzok je vhodné  pre absolventa vysokoškolského štúdia II. stupňa, jednoodborového štúdia psychológie vo veku do 29. rokov, ktorý je aspoň 1 mesiac evidovaný na UPSVaR.  Predpokladaný termín nástupu je od 1.7.2020. Pracovný pomer na dobu určitú 9 mesiacov, zahrňuje prax a mentoring. Náplň práce: administrovanie psychodiagnostických testov v oblasti dopravnej a klinickej psychológie, práca so zdravotnou dokumentáciu, administratívne spracovanie záznamov klientov, psychologické poradenstvo, organizačná práca, evidencia klientov atď. Zamestnanecké benefity: po absolvovaní praxe a mentoringu počas 9 mesiacov, možnosť pokračovať v pracovnom pomere ďalej, podpora vzdelávania - vzdelávacia aktivita na Slovenskej zdravotníckej univerzite – Príprava na výkon práce v zdravotníctve, vianočné odmeny, letné odmeny, úzky ale mladý a ústretový pracovný kolektív, možnosť ďalšieho zárobku pri občasných pracovných cestách mimo KE, odmeny pri pracovných výročiach, pracovné voľno s náhradou mzdy na riešenie dôležitých osobných prekážok v práci. Ponúkaný úvodný plat - Hrubá mzda cca 700 eur. Požiadavky na zamestnanca: komunikatívnosť, precíznosť v práci, zodpovednosť, empatia. Počítačové a technické zručnosti. Výhoda – anglický jazyk. Charakteristika spoločnosti PSYCHOLOGICKÉ CENTRUM s.r.o. je súkromným zdravotníckym zariadením prevádzkujúci ambulanciu klinickej psychológie, psychoterapie, pracovno organizačnej psychológie a dopravnej psychológie od roku 2013. Kontaktná osoba: PhDr. Miroslava Heráková, 0944 062 371, www.psycholog-ke.sk Žiadosti o prijatie do zamestnania spolu s životopisom prosím zasielajte na: herakova@psycholog-ke.sk.

ZOBRAZIŤ VIAC


ZMENY CENNÍKA V ROKU 2019

ZMENY CENNÍKA V ROKU 2019

Máme pre Vás 2 správy - jednu dobrú a druhú menej dobrú. Tá menej dobrá je, že od 1.1.2019 pôjdu ceny za niektoré výkony hore. Tá dobrá je, že sa to nemusí týkať každého.

ZOBRAZIŤ VIAC


VIANOČNÝ BLOG O DARČEKOCH

VIANOČNÝ BLOG O DARČEKOCH

"Ten, kto nemá Vianoce vo svojom srdci, ich pod stromčekom nikdy nenájde." Krásna myšlienka z pera spisovateľa Roy. L. Smitha. Napovedá, že ak sú pre niekoho Vianoce len a čiste len o daroch, ľahko sa mu stane, že mu tak Vianoce ako aj samotné dary zovšednejú. Hovorí, že Vianoce v sebe nesú atmosféru, pocity, prítomnosť blízkych a vďaka tomu sú výnimočným obdobím v roku.

ZOBRAZIŤ VIAC


06.12.2018 - MIKULÁŠ U NÁS

06.12.2018 - MIKULÁŠ U NÁS

Ďakujem Mikuláš, za tie krásne chvíle, za darčeky od teba, za úsmevy milé. Stretneme sa o rok zas, príď Mikuláš medzi nás.

ZOBRAZIŤ VIAC


HUDBA A MOZOG

HUDBA A MOZOG

Zdá sa, že spojenie medzi hudbou a pocitmi bolo akceptované od… vždy. Už Platón hovoril o tom, že hudba hraná v rôznych tóninách vzbudí rôzne emócie. Väčšina z nás s týmto zrejme bude súhlasiť, veď napríklad aj akordy dur (major) sú považované za veselé a akordy mol (minor) sú považované za smutné alebo aj tempo - keď je rýchle skôr evokuje radosť a energiu než keď je pomalé. Hudba však má ďalšie dôležité možnosti využitia aj vo svete psychoterapie a to nielen pri posilňovaní emocionálneho well-beingu. Aké?

ZOBRAZIŤ VIAC


​Pacientka „Anna O“ a prvopočiatky psychoanalýzy

​Pacientka „Anna O“ a prvopočiatky psychoanalýzy

V dejinách vedy známa pod menom Anna O., vlastným menom Bertha Pappenheim, bola pacientkou známeho psychiatra Josepha Breuera, ktorá nevedomky dopomohla k obrovskému zlomu v histórii psychológie a psychiatrie. Jej prípad je kazuisticky opísaný v diele, ktoré Breuer napísal spoločne s Freudom pod názvom „Štúdie o hystérii“.

ZOBRAZIŤ VIAC


Známe experimenty v psychológii – Malý Albert

Známe experimenty v psychológii – Malý Albert

V dnešný deň v roku 1920 bol uverejnený článok o experimente, ktorý je dodnes známy pod názvom „Malý Albert“ (z anglického „Little Albert“). Experiment uskutočnil behaviorálny psychológ J.B. Watson a jeho študentka R. Rayner na dieťati, ktoré v článku pomenovali Albert B. Týmto pokusom dokázali funkčnosť podmieňovania aj u ľudí, nielen u zvierat, ako to dokázal vo svojom známom experimente na psoch I.P. Pavlov.

ZOBRAZIŤ VIAC


MEDZINÁRODNÝ DEŇ ĽAVÁKOV

MEDZINÁRODNÝ DEŇ ĽAVÁKOV

Všimli ste si, že chlapec na fotografii je ľavák?

ZOBRAZIŤ VIAC


HURÁ PRÁZDNINY!

HURÁ PRÁZDNINY!

Prvý prázdninový pondelok je tu a s ním sa nám pomaličky aj vyjasňuje počasie. Školákom, študentom, aj všetkým pracovníkom vzdelávacích inštitúcií prajeme krásne leto plné oddychu a príležitostí na zážitky a stretnutia s priateľmi!

ZOBRAZIŤ VIAC


Známe experimenty v psychológii – Potkan Pliny the Elder

Známe experimenty v psychológii – Potkan Pliny the Elder

Príbeh o tom, ako behaviorálny psychológ B. F. Skinner potkana platiť peniazmi naučil.

ZOBRAZIŤ VIAC


04.05.2018 - MEDZINÁRODNÝ DEŇ HASIČOV

04.05.2018 - MEDZINÁRODNÝ DEŇ HASIČOV

Tento deň bol vyhlásený po tom, čo v roku 1999 zahynulo 5 hasičov pri rozsiahlom zásahu pri mestečku Linton v Austrálii. Návrh na vyhlásenie tohto dňa prišiel od dobrovoľného hasiča JJ Edmondsona a pripadol na 4. mája práve preto, že patrónom hasičov je sv. Florián, ktorý má dnes meniny. Symbolom tohto dňa je červeno-modrá stužka, červená ako oheň a modrá ako voda. Ďakujeme všetkým hasičom za ich prácu a statočnosť!

ZOBRAZIŤ VIAC